29240166

4 iemesli, kādēļ jums būtu jāielaminē savi drukas materiāli

 

Vai zinājāt, ka drukas materiālu laminēšana var būtiski uzlabot to izturību, izskatu un ilgmūžību? Laminēšana ir efektīvs veids, kā palielināt dokumentu, ēdienkaršu, personas karšu, mācību materiālu, caurlaižu un citu svarīgu materiālu izturību un noturību pret dažādiem ārējiem apstākļiem. Šis process sniedz aizsardzību pret fiziskiem bojājumiem, mitruma negatīvo ietekmi un papīra burzīšanos, padarot tos ilgāk saglabājamus un praktiskākus ikdienas lietošanā. Laminēšanas procesā dokuments tiek ievietots laminēšanas kabatiņā, kas pēc tam, izmantojot laminēšanas iekārtu, tiek sakarsēta. Laminēšanas rezultātā iegūtais laminētais drukas materiāls ir noturīgs pret mitrumu, netīrumiem, burzīšanos un citiem fiziskiem bojājumiem. Apskatīsim piecus galvenos iemeslus, kādēļ jums būtu jāielaminē sava uzņēmuma drukas materiāli! 


1. Laminēšana padara jūsu drukātos materiālus biezākus un izturīgākus


Laminēšanas process padara drukāto materiālu biezāku un noturīgāku pret mehāniskiem bojājumiem, piemēram, skrāpējumiem, plīsumiem un citiem fiziskiem bojājumiem. Ja paredzēts, ka jūsu drukātais materiāls tiks bieži izmantots (piemēram, izglītības materiāli skolās, ēdienkartes,  darba instruktāžas ražošanas uzņēmumos u.c. dokumenti) un var tikt burzīts un locīts, laminēšana būs lielisks risinājums. Turklāt laminēšana aizsargā drukāto materiālu no mitruma un šķidrumu radītajiem bojājumiem, kas ir īpaši svarīgi tādiem materiāliem kā plakāti, afišas un ēdienkartes, kas tiek izmantoti ārpus telpām. 


2.  Laminēšana aizsargā pret mitrumu un netīrumiem


Laminēšana ne tikai aizsargā jūsu drukātos materiālus no mitruma iekļūšanas, bet arī no netīrumiem, piemēram, taukainiem pirkstu nospiedumiem. Tas ne tikai pasargā jūsu dokumentus no ūdens bojājumiem, bet arī padara tos viegli tīrāmus, ļaujot laminētos materiālus izmantot dažādās nozarēs – izglītības iestādēs, restorānos un kafejnīcās, dažādu pasākumu organizēšanā, birojos un uzņēmumos, kā arī personīgai lietošanai.


3. Laminētais materiāls kalpos ilgāk


Mēs visi zinām, ka drukātie materiāli ar laiku nobružājas un saburzās, tādēļ tie regulāri ir jānomaina pret jauniem. Laminēšana pagarina drukāto materiālu mūžu un samazina nepieciešamību bieži tos aizvietot. Izvēloties laminēšanu, tiek samazināta papīra atkritumu daudzums un resursu patēriņš, jo materiāli, piemēram, ēdienkartes, mācību līdzekļi un darba instrukcijas, kļūst izturīgāki pret nolietojumu, mitrumu un netīrumiem. Tas ne tikai paildzina to kalpošanas laiku, bet arī uzlabo materiālu estētisko izskatu un funkcionalitāti. 


4. Laminēšana piešķir materiāliem greznāku izskatu


Laminēšana piešķir drukātajam materiālam estētiski pievilcīgāku izskatu, jo padara papīru stingrāku, kā arī piešķir glancētu vai matētu efektu. Atkarībā no drukātā materiāla lietojuma jūs varat izvēlēties vispiemērotāko apdari – glancētu, matētu, pašlīmējošu vai vienpusēju. Piemēram, izmantojot spīdīgās laminējamās kabatiņas, krāsas izskatīsies intensīvākas, savukārt matētas kabatiņas novērš traucējošo gaismas atspīdumu.


Laminēšana ir lielisks veids, kā ilgāk saglabāt dažādus drukas materiālus ne tikai uzņēmumu, bet arī privātajām vajadzībām, piemēram, saglabājot bērnu zīmējumus, svarīgus dokumentus vai pat ģimenes receptes. Taupiet savu laiku un naudu, izmantojot Copy Pro laminēšanas pakalpojumus! Copy Pro kopētavas Rīgā, Raiņa bulvārī 17 un Dēļu ielā 4, piedāvā dokumentu laminēšanas pakalpojumu, sākot no paša mazākā izmēra līdz lielformāta laminēšanai – A0+ izmēram.