29240166

5 iespējas personalizētu uzlīmju izmantošanai

Dāvanu iesaiņošana

Pasniedzot dāvanas saviem mīļajiem, smalkās un šķietami nemanāmās detaļas var pateikti vairāk nekā tūkstoš vārdu. Tieši šīs pārdomātās nianses un uzmanība liek cilvēkam justies svarīgam, mīlētam un ļoti īpašam. Lai atvieglotu dāvanu saiņošanas procesu un padarītu dāvanas saņemšanu par notikumu, Copy Pro, sadarbībā ar grafisko mākslinieci Lindu Gobetu ir izveidojis 5 dizaina dāvanu uzlīmju komplektus. Katrā komplektā ir 19 unikālo mākslinieces radīto uzlīmju izlase lielām un mazām, smieklīgām, simboliskām vai tieši otrādi, izsmalcinātām un ļoti nopietnām dāvanām. Dodies ciemos pie vecākiem, draugiem, darba kolēģiem, gatavo kādu pārsteigumu saviem bērniem, mazbērniem vai otrai pusītei - esam pārliecināti, ka īpašās dizaina uzlīmes neatstās vienaldzīgu nevienu dāvanas saņēmēju!

uzlimes davanu iesaiņošanai

Funkcionāls iepakojuma risinājums

Uzņēmumiem, kas darbojas tirdzniecības un preču ražošanas jomā, uzlīmes būtiski atvieglo preču marķēšanas un iepakošanas procesu. Savukārt pircējiem, dizaina uzlīmes ar svarīgāko informāciju par ražotāju un produkta sastāvu, palīdz izdarīt savu izvēli par labu kādam konkrētam pirkumam, kā arī iepazīties ar ieteikumiem tā lietošanai.

Zīmola reklāma

Ja esi uzņēmējs, kas meklē jaunas idejas sava zīmola popularizēšanai, tad personalizēto uzlīmju izgatavošana ir viens no labākiem veidiem, kā piesaistīt papildus uzmanību un iepazīstināt cilvēkus ar tevis piedāvāto produktu vai pakalpojumu. Personalizētās dizaina uzlīmes var izmantot preču iesaiņošanai vai izdalīt kopā ar informatīvo reklāmmateriālu. Tāpat, ja ikdienā strādā ar klientiem, personalizētās uzlīmes ir lielisks veids, kā izrādīt rūpes, pateikties par sadarbību vai noformēt apsveikumu gadskārtējos svētkos.

zīmola reklāma

Etiķetes burciņām un pudelēm

Pirms ražotāja prece nonāk pie pircēja, tās vizuālais tēls tiek ilgi un cītīgi spodrināts, jo tieši iepakojums un etiķete ir tas, kas palīdz mums atrast vēlamo preci visu iespējamo piedāvājumu jūrā. Etiķetes dizains ar unikālo krāsu, formu un tēlu savienojumu ir tas, kas zibenīgi atsauc atmiņās kāda konkrēta produkta garšu, smaržu vai citu īpašību.

Etiķetes burciņām vai pudelēm noderēs ne tikai liela mēroga ražošanā, bet arī sadzīvē, kalpojot par gaumīgu un funkcionālu marķējumu paša pagatavotam ievārījumam, sīrupam vai konservējumiem.

etiķetes burciņām un pudelēm

Uzlīmes tavai ikdienai

Uzlīmēm ir ne tikai funkcionāla nozīme, kā piemēram popularizēt uzņēmuma tēlu, vai informēt par produkta sastāvu. Uzlīmes var vienkārši iepriecināt, pasvītrot šīs dienas noskaņojumu, vai kaut ko pavēstīt par tās īpašnieka personīgo stilu. Ar dizaina uzlīmēm var dekorēt piezīmju blociņu, mobilā telefona vāku, datoru, mugursomu – iespējām nav robežu!

Copy Pro nodrošina dažāda izmēra un formas uzlīmju un etiķešu druku ar ļoti plašu pielietojuma spektru. Uzlīmes var būt izgatavotas no dažāda materiāla, tās iespējams izdrukāt uz balta līmpapīra, caurspīdīgas līmplēves, matētās vai glancētās dažādu krāsu vinila līmplēves. Bieži vien uzlīmju drukā tiek izmantota arī krāsainā līmplēve – zelta, sudraba, melnā, sarkanā, zilā, zaļā un citās krāsās. Ja juties apjucis piedāvājumu, mūsu meistari ar prieku palīdzēs izvēlēties tavam mērķim vispiemērotāko materiālu, krāsu un formu uzlīmju drukai.