29240166

Kāzu un citu svētku ielūgumu druka Copy Pro

Dzīvē ir daudz dažādu notikumu, kas paredz ielūgumu veidošanu un izsūtīšanu – tās ir gan dzimšanas dienas, bērnu ballītes, gan dažādas jubilejas un kāzas. It sevišķi ielūgumu druka kļūst aktuāla kāzu rīkošanas procesā, kur ikvienai detaļai ir liela nozīme. Izveidojot oriģinālus kāzu ielūgumus, kā arī vārdu/galda kartes, ēdienkartes un cita veida kartītes jūsu svinībām, iespējams ne tikai patīkami pārsteigt viesus, bet arī veidot kopēju svētku noformējumu/tēlu jūsu izvēlētajā stilā. Kā padarīt vieglāku ielūgumu sagatavošanu, plānojot kāzas, lai tie kļūtu par patīkamu un neaizmirstamu jūsu svētku sastāvdaļu?

Pirmais solis – izvēlēties ielūguma dizainu

Izvēloties ielūgumus, protams, jāņem vērā jaunlaulāto mīlas stāsts, vai arī ielūgumiem ir jāatbilst pāra būtībai. Piemēram, romantiķi varētu izvēlēties vintāžas stila vai shabby chic (tā galvenās iezīmes ir vintāžas elementi, baltās un rozā krāsas pasteļtoņi un mežģīnes) stila ielūgumus. Ceļotājiem noteikti piemēroti ir ar ceļošanas tematiku saistīti ielūgumu dizaini. Savukārt ekspresīvie un enerģiskie pāri labprāt ielūgumos izmanto spilgtas krāsas savas individualitātes izcelšanai. Ielūgumus iespējams padarīt vēl īpašākus, izvēloties folijspiedi (zelta, sudraba, bronzas vai baltas krāsas elementi).

Pasūtot ielūgumus, jāņem vērā gan to forma, gan izmērs un toņi, gan iespēja pievienot papildu elementus, kā, piemēram, fotogrāfijas, viesu vārdus, svinību tematiskos atribūtus – sirsniņas, ziedus, gredzenus.

Otrais solis – uzticēties profesionāļiem

Lai izvēlētos jaunlaulāto raksturam piemērotāko ielūgumu dizainu, izmēru un formu, visvieglākais veids ir vērsties pie dizainera, vai arī pasūtīt ielūgumus un cita veida drukātos atribūtus kāzām drukas salonā, izvēloties jau gatavus dizainus no katalogiem. Profesionālā dizainera pieredze vai daudzveidīgie gatavie dizaini palīdzēs radīt emocionālus ielūgumus, kas noteikti paliks atmiņā.

Trešais solis – priecāties par kvalitatīvu rezultātu

Lai arī kādu ielūguma veidu jūs izvēlētos – ar individuālu dizainu vai jau gatavu risinājumu no kataloga, piemēram, Copy Pro kopētavā, jūs varat būt pārliecināti par augstas kvalitātes rezultātu. Copy Pro drukā ielūgumus, vārdu/galda kartes, ēdienkartes, “save the date” kartītes, sēdvietu plānus uz planšetēm un cita veida drukas materiālus, izmantojot profesionālu aprīkojumu un kvalitatīvu tinti, kas nodrošina skaistu, spilgtu krāsu, lai jūsu svinības kļūtu par atmiņā paliekošu un jums īpašu notikumu.

KĀ VEIKT PASŪTĪJUMU

Tā kā katri svētki un pāri ir dažādi, dažādas arī ir to vēlmes attiecībā uz ielūgumiem. Lai saņemtu cenu piedāvājumu saviem ielūgumiem, lūdzu, raksti uz copypro@copypro.lv. E-pastā norādi sekojošu informāciju:

  • Atsūti ielūgumu failu (ja tāds ir). Ja vēlies izmantot mūsu dizainera pakalojumus, tad, lūdzu, piemini to e-pastā un mūsu dizaineris ar jums sazināsies, lai precizētu jūsu vēlmes;
  • Norādi ielūguma izmēru,  drukas veidu (vienpusējs/divpusējs, krāsains/melnbalts) un nepieciešamo daudzumu;
  • Vēlamo papīra veidu un biezumu (iespējams drukāt arī jūsu atnesta papīra, taču tam ir jāatbilst vairākām prasībām, kuras varat noskaidrot, sazinoties ar mums. Rēķinieties, ka šajā gadījumā būs nepieciešamas papildu loksnes testa drukai);
  • Nepieciešamā pēcapstrāde – locījumi, zelta/sudraba druka, u.c. informācija, kas jums šķiet svarīga.

Izgatavojam un drukājam arī citus svētkiem nepieciešamos materiālus:

  • "Save the date" paziņojumus;
  • Sēdvietu plānus;
  • Galda/vārda kartes;
  • Ēdienkartes, uzlīmes, u.c.