29240166

Kalendārs – universāla dāvana Ziemassvētkos

Mēs visi zinām teicienu: “Laimīgie laiku neskaita!”. Tomēr pieaugušo dzīvē tā ne vienmēr ir taisnība, jo efektīva laika plānošana ir visa pamatā, tādēļ kalendārs ir universāla dāvana, kas noderēs gan jauniem, gan veciem, gan draugiem un ģimenei, gan kolēģiem un sadarbības partneriem. Ne velti tieši kalendārs ir viena no populārākajām korporatīvajām dāvanām, kuru uzņēmumi izsūta saviem sadarbības partneriem, jo ar kalendāru ir grūti “nošaut greizi”. Labā ziņa visiem tiem, kam patīk dāvanu meklēšanu atlikt uz pēdējo brīdi – mēs kalendārus izgatavojam 3 darba dienu laikā!  Ikviens vēl var paspēt pasūtīt savu kalendāru un saņemt to līdz svētkiem, tomēr aicinām kalendāra pasūtīšanu neatlikt uz pēdējo brīdi – mūsu rūķi decembrī ir ļoti aizņemti, un viņu darba dienā ir tieši tikpat stundu, cik to ir jūsu darba dienā, tādēļ, pasūtot kalendāru laikus, jūs aiztaupīsiet sev satraukumu par savlaicīgu sūtījuma saņemšanu. 

 

Dāvana sadarbības partneriem un darbiniekiem 

Ja vēlaties gaumīgu dāvanu sadarbības partneriem un klientiem, kas vienlaicīgi būs atgādinājums par jūsu uzņēmumu 365 dienas gadā – kalendārs būs jūsu pareizā izvēle! Arī darbinieki novērtēs galda kalendārus, kuros atzīmēt ikdienas notikumus, sapulču datumus un darbu izpildes termiņus. Kurš ir teicis, ka kalendāriem ir jābūt garlaicīgiem? Apkopojiet jautrākās bildes no jūsu uzņēmuma dzīves, un mēs tās izdrukāsim kalendāra lapās, lai atgādinātu jūsu darbiniekiem, cik forša ir darbavieta, kurā viņi strādā, un cik superīgi ir viņu kolēģi. Lai palīdzētu vienmēr aizmāršīgajiem kolēģiem, kuri piemirst par dzimšanas un vārda dienām, atzīmējiet kalendārā visas jūsu uzņēmumā svarīgās dienas, lai vairs netiktu palaista garām neviena dzimšanas diena! 

 

Katram draugam pa kalendāram! 

Nav noslēpums, ka liela daļa no mums Ziemassvētkus gaida ar „zobu sāpēm” – ko gan uzdāvināt svētkos, ja visiem viss jau ir? Taisnība, ar veikalā nopirktu dāvanu komplektu vai žurnāla gada abonementu pārsteigt kādu būs diezgan grūti, bet personalizēts kalendārs ar kopīgām atmiņām, sev un draugiem saprotamiem jokiem vai varbūt ikmēneša izaicinājumiem būs kas tāds, par ko priecāsies visi. Uzdāviniet vīram kalendāru, kurā reizi mēnesī būs atgādinājums uzdāvināt jums ziedus, vecākiem kalendāru ar skaistākajiem mirkļiem no mazbērnu dzīves, labākajai draudzenei kalendāru, kurā gadu uz priekšu ir rezervētas pasēdēšanas pie vīna glāzes, un kalendāru ar visu ģimenes locekļu dzimšanas dienām tam vienam aizmāršīgajam cilvēkam, kurš apsveic visus ar nedēļas nokavēšanos. Lai arī kas būs jūsu dāvanas saņēmējs, mēs ticam, ka personalizēts kalendārs būs perfekta dāvana, un – vai nav ģeniāli – jums nebūs jāskraida pa veikaliem un jātērē laiks, meklējot dāvanas, jo kalendārs  būs jūsu universālā šī gada dāvana visiem!