29240166

Kreklu apdruka

Ir simtiem iemeslu, kāpēc apdrukāts T krekls ir daudz labāks par parasto T kreklu.

T krekls ar apdruku ir unikāls, neatkārtojams, tevis radīts mākslas darbs; lielisks veids, kā pievērst uzmanību un komunicēt bez vārdiem; ļoti īpaša un pārdomāta dāvana; vienojošs elements sporta svētkos, nometnē vai korporatīvā pasākumā; visbeidzot, T krekls ar apdruku ir “staigājoša” zīmola vai pasākuma reklāma.

Copy Pro piedāvā T kreklu apdruku korporatīvajiem pasākumiem, ballītēm, dāvanām un arī ikdienai – izcelies ar kreklu, kāds nav nevienam citam!

Apdrukāti krekli ir perfekti korporatīvajiem pasākumiem, ballītēm, dāvanām un arī ikdienai – izcelies ar tādu kreklu, kāds nav nevienam citam! Apdrukai vari izvēlēties kādu no mūsu sagatavotajiem dizainiem vai iesūtīt savu dizainu.

Krekli ir klasiska piegriezuma, ar apaļu kakla izgriezumu un 100% kokvilnas, auduma blīvums ir 155g/m2. Krekliem ir elastīga apkakle un piedurkņu gali, apakšmala nošūta ar dubulto vīli.

Pieejamās kreklu krāsas – balta, melna, tumši zila, haki, bordo, tumši pelēka, gaiši pelēka.

Krekli tiek apdrukāti DTG drukas tehnoloģijā (uzdruka taisni uz auduma), kas nodrošina apģērbu noturīgu un kvalitatīvu apdruku.

Ir iespēja apdrukāt arī polo kreklus (karstā transfēra tehnikā).

PASŪTĪJUMA VEIKŠANA

  • Pasūti ērti un vienkārši mūsu mājaslapā ES MĪLU FOTO. Vari izvēlēties kādu no mūsu sagatavotajiem dizainiem (dizaina krekli) vai izveidot savu (personalizēti krekli).
  • Sūti failu uz copypro@copypro.lv. E-pastā norādi krekla krāsu, modeli (sieviešu/vīriešu/bērnu) un izmēru (XS-XXL). Ja Tev ir iepaticies kāds no galerijā redzamajiem dizainiem, droši raksti, jo visus redzamos dizainus ir iespējams pasūtīt!

ŅEM VĒRĀ, ka kreklu apdrukas pasūtījumi netiek izpildīti uz vietas un tiek pieņemti kā pasūtījumi. Termiņš tiek noteikts katram pasūtījumam individuāli, ņemot vērā pasūtījuma apjomu, sarežģītību un citus faktorus.

KREKLU IZMĒRU TABULA

Pasūtījumu sagatavosim 3-4 darba dienu laikā (ja konkrētais krekla modelis nebūs uz vietas, tad +1 darba diena)

 

BĒRNU KREKLIŅU APDRUKA BĒRNUDĀRZA VAI SĀKUMSKOLAS GRUPIŅĀM

Arvien populārāk kļūst personalizēt bērnu krekliņus sporta nodarbībām. Krekliņi tiek personalizēti ar bērna vārdu un pēc izvēles arī ar grupiņas simbolu, ja tāds ir. Šādā gadījumā, ja pasūtīsiet bērnu kreklus (sākot no 10 gab.), jūsu pasūtījumam tiks piešķirta īpašā cenā (lūdzu, skatīt sadaļu CENAS). Pasūtījumu veiciet rakstot uz e-pastu copypro@copypro.lv.

*Cena ir spēkā apjomam sākot no 10 gab., ar vienpusēju apdruku un apdrukas laukumu līdz A4 izmēram. Dizaina izstrāde cenā nav iekļauta.

 

Cenas

Krekla apdruka Cena
Apdruka uz GAIŠA krekla15,50
Apdruka uz TUMŠA krekla19,50
  Cenas EUR ar PVN

Piedāvājums bērnudārza un sākumskolas grupiņām Cena
Bērnu kreklu apdruka, sākot no 10 gab.*9,50
Auduma maisiņu apdruka, sākot no 10 gab.* 5,50
  Cenas EUR ar PVN

Cenu ietekmē pasūtījuma apjoms un darba specifika. Mēs vienmēr piedāvāsim tev izdevīgāko cenu, atkarībā no apjoma un tavām vajadzībām. Lai uzzinātu precīzāku cenu, raksti uz copypro@copypro.lv