29240166

Sagādā Ziemassvētku dāvanas kopā ar Copy Pro

Straujiem soļiem tuvojas Ziemassvētki, un ikvienam aktuāls kļūst jautājums par to, ko šogad likt zem eglītes? Lielveikalu skatlogi ir pilni ar dāvanu piedāvājumiem, bet mēs iesakām šogad īpaši piedomāt par katru no sev mīļajiem cilvēkiem un izvēlēties tieši viņam izveidotu dāvanu. Gatavie un jau sapakotie dāvanu komplekti jau sen vairs nav labais tonis, tādēļ, lai parādītu to, cik ļoti jums rūp jūsu ģimene un draugi, pārsteidz viņus ar personalizētam dāvanām no Copy Pro.

 

Kalendārs – izcila dāvana ikvienam

 

Vislabākā dāvana vecākiem vai vecvecākiem noteiktu būs personalizēts kalendārs ar ģimenes bildēm. Kalendārs dāvanas saņēmēju priecēs visa gada garumā, atgādinot par kopīgajiem mirkļiem, kas tika piedzīvoti iepriekšējā gadā.

Ja jūsu ģimenē aug mazais mākslinieks, ieprieciniet viņu ar kalendāru, kurā būs apkopoti viņa labākie darbi. Maza gleznu galerija 12 lappusēs liks justies lepnam jūsu mazajam māksliniekam.

Kā arī neaizmirsīsim to vienu draugu, kurš vienmēr aizmirst draugu un paziņu dzimšanas dienas. Ikviens mēs zinām vismaz vienu šādu aizmāršu, kurš atceras par tuvinieku dzimšanas dienām tikai tad, kad ir ieraudzījis apsveikumus gaviļnieka sociālo tīklu profilā. Šogad jau savlaicīgi uzdāviniet viņam kalendāru, kurā būs atzīmētas visas ģimenes un draugu īpašās dienas, lai jaunajā gadā neviens netiktu aizmirsts.

Copy Pro piedāvā tev pašam kļūt par kalendāra dizaineri un izvēlēties kalendāra vāka noformējumu, attēlus, kā arī pielikt mīļus komentārus un piezīmes. Nešaubies – kalendārs būs izcila dāvana gan ģimenei, gan draugiem!

Dāvanas mammām un omēm

Ja jūsu mamma vai ome ir slavena ar saviem gardajiem ievārījumiem un marinējumiem, ieprieciniet viņu ar īpašām dizaina etiķetēm, kuras viņa nākamajā vasarā varēs uzlīmēt uz ievārījuma un gurķu burciņām. Būs prieks gan omei, gan jums, kad nākamajā ziemā vērsiet vaļā savu ledusskapi un tur būs “Omes īpašais zemeņu ievārījums”.

Ja tava ome ar ievārījumu gatavošanu ir uz “Jūs”, iepriecini viņu ar skaistu dizaina krūzi vai uzdāvini foto gleznu ar ģimenes kopbildi, lai tā priecē viņas sirdi gadiem ilgi, jo atmiņas un skaistie mirkļi ir vērtība!

 

 

Neaizmirsti par sevi!

Mēs zinām, ka šis gads ikvienam ir bijis izaicinājumu pilns, tādēļ, izvēloties dāvanas citiem, neaizmirsti arī par sevi. Izveido savu personalizēto plānotāju, kas palīdzēs 2022. gadā sasniegt jaunas virsotnes un panākumus. Tu vari pats izvēlēties plānotāja dizainu, attēlus, pievienot sev īpašus komentārus, kā arī atzīmēt svarīgus datumus. Tieši tavām vajadzībām radīts plānotājs palīdzēs sevi motivēt un sasniegt izvirzītos mērķus, jo tikai tu pats zini, kas ir tava labākā motivācija!

 

Aplūko arī citas idejas oriģinālu dāvanu sagādāšanai kopā ar Copy Pro:

 

Lai priecīgi Ziemassvētki un vēl priecīgāki dāvanu saņēmēji!