29240166

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā ir jāveic pasūtījums?

Pasūtījumu varat veikt, rakstot uz e-pastu copypro@copypro.lv (Raiņa bulvāris) vai print@copypro.lv (Dēļu iela). E-pastā norādiet failu, drukas izmēru, daudzumu, papīru (ja nepieciešams biezāks), vēlamo saņemšanas laiku un savu tālruņa numuru.

Kā arī pasūtījumu iespējams veikt apmeklējot kādu no Copy Pro filiālēm klātienē.

Cik ilgi tiek gatavots pasūtījums?

Pasūtījuma izgatavošanas laiks ir atkarīgs no tādiem faktoriem kā jūsu pasūtījuma apjoms un sarežģītība, un tekošo pasūtījuma apjoms. Lai uzzinātu pasūtījuma statusu, lūdzu, zvaniet 29240166 (Raiņa bulvāris) vai 26114070 (Dēļu iela).

Kā es varu saņemt pasūtījumu?

Pasūtījumu varat saņemt klātienē vai ar piegādi. Piegāde izmaksas atkarīgas no pasūtījuma apjoma un piegādes adreses.

Vai es varu sekot līdzi pasūtījuma izpildes statusam?

Lai uzzinātu pasūtījuma statusu, lūdzu, zvaniet 29240166 (Raiņa bulvāris) vai 26114070 (Dēlu iela).

Kāds ir vislabākais faila formāts, ko iesūtīt?

Failiem, kurus sūtīsiet vai atnesīsiet, jābūt gataviem drukai. Gadījumos, kad nepieciešams ko labot – dažādu iemeslu dēļ – drukas operatoram ir jāiegulda papildu laiks pasūtījuma izpildei, kas nozīmē arī papildu izmaksas. Drukai vislabākais ir .PDF formāts. PDF faila formāts maksimāli nodrošina, ka izdruka atbildīs tam, kas redzams datora monitorā – gan izmēra, gan krāsas, gan fontu ziņā. Ja drukai nododat, piemēram, nepilnīgus Word vai Excel failus, jārēķinās ar iespējamām papildu izmaksām par faila sagatavošanu drukai, sākot no EUR 0,25 par vienu failu. Tāpat papildu izmaksas būs .DWG, .PSD, .EPS, u.c. failiem, kas paredzēti digitālai lietošanai nevis drukai.

Vai varu pasūtīt klātienē?

Jā, pasūtījumu ir iespējams veikt klātienē, taču jārēķinās, ka ne visus pasūtījumus ir iespējams izpildīt uzreiz. Copy Pro darbinieks uz vietas novērtēs nepieciešamo laiku pasūtījuma izpildei.

Vai studentiem ir atlaides?

10% atlaide uzrādot derīgu studentu apliecību pirms maksājuma veikšanas. Lasi šeit par atlaidēm.

Uzdod mums savu jautājumu!

copypro@copypro.lv