29240166

Vai arī tu visas savas bildes glabā telefonā?

Vai arī tu esi no tiem, kas visas atmiņas glabā telefonā? Lai kā mums arī negribētos to atzīt, neviena iekārta nav mūžīga, arī telefons, tādēļ glabājot visas savas ģimenes skaistākās atmiņas telefonā, tu riskē kādā dienā tās pazaudēt. Un piekrīti – izdrukātām bildēm tomēr ir cita vērtība. Šobrīd gan skeptiķi teiks – kurš gan tos ģimenes foto albumus skatās, krāj tikai putekļus plauktā, bet mēs jums atbildēsim – skatās un kā vēl skatās. Aukstos ziemas vakaros ar karstu tējas krūzi rokā ir tik labi ieritināties dīvānā un pārskatīt bildes, lai atcerētos visu kas ir piedzīvots, bet radu saietos ģimenes albumu pārlapošana liks jums smieties līdz asarām un ļaus atcerēties visus amizantākos un trakākos atgadījumus.

Tādēļ mēs silti iesakām – neriskē ar gadu gaitā sakrātajām atmiņām – izdrukā fotogrāfijas un saliec albumā! Un nesatraucies, tu nebūsi vienīgais, kas izlēmis vienā dienā izdrukāt 10 gadus krātās bildes – Copy Pro darbiniekus tik viegli pārsteigt nevar, tādēļ sūti droši savas pārsimt bildes un mēs izdrukāsim visu līdz pēdējai. 

 

Izdrukā bildes sev un omītēm!

Ja reiz esi saņēmies beidzot izdrukāt pus dzīvi, pie reizes neaizmirsti pasūtīt arī kādu lielformāta bildi, ko pielikt pie sienas. Labā ziņa – tev nebūs pēc tam jāskraida pa veikaliem meklējot piemērotāko foto rāmi, jo pie mums uzreiz ir iespējams arī iegādāties bildes izmēram atbilstošus foto rāmjus - sākot no 10x15 līdz 60x90 cm. Neaizmirsti arī par omītēm – iepriecini viņas ar skaistu kanvu, uz kuras uzdrukāta viņas mīļāko mazbērnu bilde. Kanvas bilde ir lieliska dāvana ne tikai omītēm, bet arī krustvecākiem, ģimenes draugiem un arī sev!

Tie kas nedaudz kautrējas no foto drukas pakalpojumiem, jo domā, ka mēs, Copy Pro komanda, to vien darām kā sēžam pie kafijas krūzes un apspriežam klientu smieklīgās bildes, varat par to nesatraukties – mēs tāpat kā ārsti un mācītāji, uzsākot darbu, nododam zvērestu nepētīt klientu bildes :) 

 

Copy Pro – ātri un ērti!

Ja esi nolēmis beidzot veikt bilžu attīstīšanu, bet nezini kur to izdarīt – nemeklē atbildi google, bet nāc pie mums! Pie Copy Pro tu vari izdrukāt gan mazas, gan lielas bildes, matētas un glancētas! 

Ienāc un pasūti bilžu izdruku jau šodien!