29240166

DĀVANĀM

Puzles apdruka

Puzles apdruka ar Tevis izvēlētu foto!
Vairāk >

Personalizēts kalendārs

Personalizēts kalendārs ar tavām fotogrāfijām, personalizētiem komentāriem un svētku dienām!
Vairāk >

Personalizēts plānotājs

Izveido savu plānotāju – ar savām fotogrāfijām, sev īpašiem komentāriem un svarīgiem atgādinājumiem. Lai plānotājs kļūst par Tavu sabiedroto Tavu mērķu sasniegšanā!
Vairāk >

Dāvanu uzlīmes

Sadarbībā ar grafisko mākslinieci Lindu Gobetu, esam izveidojuši 3 dizaina dāvanu uzlīmju komplektus, lai atvieglotu dāvanu saiņošanas procesu un padarītu dāvanas saņemšanu īpašāku.
Vairāk >

Dizaina piezīmju klades

Dizaina piezīmju klades katrai gaumei!
Vairāk >

Dāvanu kastes, maisiņi

Copy Pro kopētavās vari iegādāties dažādu izmēru papīra maisiņus un kartona kastītes. Kartona kastītes iespējams personalizēt vai izvēlēties kādu no gatavā dizaina kastēm.
Vairāk >

Etiķetes (pudelēm, burciņām)

Dažādu formu un izmēra etiķešu druka un izgatavošana!
Vairāk >

Kanvas

Kanvas ir lieliska telpas dekorācija un dizaina elements. Individuāli veidotas, tās lieliski papildinās mājas, biroja, veikala, skolas, frizētavas, restorāna un jebkuras citas vietas interjeru.
Vairāk >

Foto rāmji

Ierāmēts materiāls noteikti kļūs īpašāks. Piedāvājam dažādu izmēru un krāsu rāmjus. Ideāli priekš fotogrāfijām, reģistrācijas apliecībām, diplomiem.
Vairāk >

Personalizēti zīmuļi

Lai kādu iepriecinātu, nav nepieciešams daudz - tas var būt arī zīmulis ar sirsnīgu vēstījumu. Izvēlies kādu no dizaina zīmuļiem uz vietas Copy Pro, Raiņa bulvārī 17 vai pasūti personalizētus zīmuļus.
Vairāk >