29240166

Ko dāvināt, kad viss jau ir?

Kad esi uzaicināts uz svinībām vai tavam ģimenes loceklim vai draugam tuvojas svētki, vienmēr aktuāls ir jautājums – ko dāvināt? Mūsdienās arvien grūtāk kļūst izdomāt labu ideju dāvanai, jo mūsdienās viss ir viegli nopērkams veikalos, un uz jautājumu, ko uzdāvināt, visbiežāk saņemat atbildi – nezinu, man jau viss ir. Protams, mums katram ir savi nepiepildītie sapņi un vēlamo mantu saraksts, bet diez vai jūs savai draudzenei, mammai vai kolēģim spēsiet uzdāvināt jaunu automašīnu sarkanā krāsa, ceļojumu uz Bali vai sen kāroto trauku mazgājamo mašīnu, bet dāvināt krūzi, kura tiks ielikta pie pārējās sadāvināto krūžu kolekcijas, īsti negribas. Protams, vēl paliek variants dāvināt kaut ko no sērijas – 101 nevajadzīgs “štrunts”, jo vienmēr jau var atrast greznu saldumu trauku ar delfīniem uz vāka, kas aizņem daudz vietas, bet iekšā var ielikt labi ja piecus cepumus, pulksteni ģitāras formā vai kādu gadalaikam pieskaņotu mājas dekoru, piemēram, gaumīgu dārza rūķi (kurš gaumīgs šķiet tikai jums), sveci Ziemassvētku eglītes formā vai Lieldienu zaķa figūru.

Apdrukāts t-krekls vienmēr ir laba ideja

Ja tomēr vēlies gaviļnieku pārsteigt ar oriģinālu dāvanu, kas nekrās putekļus viesistabas plauktā,  izvēlies dāvināt apdrukātu T-kreklu. Tā ir universāla dāvana, ko var dāvināt jebkuros svētkos – kopā ar klasi apdrukājiet visstilīgākās audzinātājas T-kreklu, tava otra pusīte jutīsies mīlēta, saņemot T-kreklu ar mīļu uzrakstu vai vēlējumu, un labiem draugiem vienmēr var uzdāvināt T-kreklu ar kādu smieklīgu, tikai jūsu draugu lokam saprotamu, joku. Kreklu apdrukāšanas iemesli var būt neierobežoti – vienādi apdrukāti krekli ģimenes, pāru vai vecmeitu fotosesijai, kā atpazīšanas zīme klasei, kolektīvam vai draugu lokam, dodoties uz pasākumu vai ekskursijā, vai varbūt tu vēlies reklamēt savu zīmolu vai preci, ko ražo. Viss ir atkarīgs no tava radošā domu lidojuma, jo Copy Pro ir gatavi realizēt jebkuras tavas vēlmes un idejas.

Apdrukāt T-kreklu – ātri un vienkārši

Ja ideja par T-krekla apdrukāšanu ir radusies pēdējā brīdī, nesatraucies, jo T-kreklu apdruka ir ātrs un ērts process. Veic pasūtījumu mājas lapā vai sūti vēlamo attēlu un tekstu, krekla modeli un izmēru uz e-pastu, un Copy Pro izgatavos tavu pasūtījumu 2 darba dienu laikā. Tieši tik vienkārši un ātri!