29240166

Iepazīsimies – Copy Pro kopētava

Copy Pro ir pieejami dažādi kopēšanas, drukāšanas, iesiešanas, laminēšanas un citi ikdienai, mācībām un biznesam noderīgi pakalpojumi.

Daudzveidīgs kvalitatīvu un ātru drukas pakalpojumu klāsts

Ja domā, ka Copy Pro Tu vari tikai izdrukāt, noskēnēt vai nokopēt dokumentus vai citus materiālus, tad tā nebūt nav! Šeit tiek piedāvāti, piemēram, lielformāta drukas pakalpojumi, kas ļauj izdrukāt spilgtus plakātus, afišas, fotogrāfijas, dažādus rasējumus, plānus un kartes, kā arī maketēšanas un grafiskā dizaina pakalpojumi. Copy Pro palīdzēs realizēt Tavas idejas ielūgumu, vizītkaršu, skrejlapu dizainam. Nepieciešams personalizēts kalendārs vai plānotājs, ar ko vēlies iepriecināt sevi vai kādu sev mīļu cilvēku? Nāc uz Copy Pro un mēs palīdzēsim īstenot šo ideju!

Copy Pro pakalpojumi arī veiksmīgai biznesa darbībai

Bieži vien dažādi uzņēmumi izmanto reklāmas materiālus savā darbībā – produktu un pakalpojumu reklamēšanai, kā arī prezentācijām, tirdzniecības vietu noformēšanai un citiem mērķiem. Populārākie reklāmas materiāli, kas pilda šīs funkcijas, ir, piemēram, flajeri, bukleti, roll-up reklāmas stendi.  Copy Pro piedāvā šo reklāmas materiālu druku, kā arī to maketēšanas pakalpojumus. Šeit varēsi saņemt arī tādus pakalpojumus kā vizītkaršu un zīmogu izgatavošana.

 

Vērtīgas idejas dāvanām Taviem mīļajiem

Copy Pro palīdzēs ar dāvanu idejām. Šeit vari pasūtīt gan kalendārus, gan plānotājus, gan apsveikuma kartītes, gan populārās foto gleznas, kas ir lielisks veids, kā fotogrāfiju vai attēlu pārvērst interjera elementā, kā arī citas idejas dāvanām. Apskati visus Copy Pro pakalpojumus un izvēlies savām vajadzībām piemērotākos!