29240166

Oriģinālāko personalizēto dāvanu TOP 5

Personalizētas dāvanas ir jauks un tajā pašā laikā arī oriģināls dāvanu veids jebkuros svētkos, it īpaši tādos mīļos un ģimeniskos svētkos kā Ziemassvētki.Personalizēto dāvanu priekšrocības, pirmkārt, ir personiska pieeja un attieksme pret cilvēku, kuram tās tiks pasniegtas. Otrkārt, šādas dāvanas pavisam noteikti paliek atmiņā ilgāk un, izvēloties dāvināt praktiskas lietas, tās kalpos ilgu laiku. Lai palīdzētu Tev izvēlēties noderīgas, mīļas un atmiņā paliekošas personalizētas dāvanas, izveidojām oriģinālāko dāvanu TOP 5.

# 1 Personalizēts kalendārs

Pavisam noteikti kalendārs ir ļoti noderīga un ikdienā bieži izmantojama lieta, taču dāvināt vienkāršu kalendāru bez “odziņas” nav nemaz tik interesanti. Šajā gadījumā Tavs izveidotais personalizētais sienas vai galda kalendārs kļūs par patiesi unikālu dāvanu svētkos. Copy Pro ir iespējams izveidot savu īpašo kalendāru. Tu vari katram mēnesim pievienot savu komentāru un izcelt mēneša īpašos datumus, ierakstot tajos dažādus notikumus. Tāpat Tu vari izvēlēties kalendāra vāka noformējumu un ievietot savus attēlus, piemēram, jaukus ģimenes mirkļus.

# 2 Personalizēts plānotājs

Arī plānotājs ir praktiska dāvana, ko saņemt būs patīkami ikvienam! It sevišķi, ja šis plānotājs būs personalizēts. Tu vari izveidot plānotāju ar Tevis izvēlētām fotogrāfijām, īpašiem komentāriem un svarīgiem atgādinājumiem. Vienkārši augšupielādē kādu no savām bildēm vai zīmējumiem, pievieno tekstu un izveido unikālu 2021. gada plānotāju, ko uzdāvināt gan sev, gan kādam sev tuvam cilvēkam, kurš novērtēs gan ieguldītās pūles personalizētas dāvanas tapšanā, gan arī oriģinālo pieeju.

# 3 Puzles apdruka

Vai pazīsti kādu, kam ļoti patīk likt puzles vai pavadīt vakarus, spēlējot galda spēles? Tad puzles apdruka ar Tevis izvēlētu foto būs īsts pārsteigums jebkuros svētkos! Personalizētas puzles kalpos par lielisku ideju dāvanai gan Ziemassvētkos, gan dzimšanas dienā, kā arī citos īpašajos notikumos. Šī dāvana pavisam noteikti neatstās vienaldzīgu, jo tā ir ļoti neparasta, bet tajā pašā laikā arī oriģināla dāvana, ko nemaz tik bieži nenākas saņemt svētkos.

# 4 Foto glezna

Foto glezna jeb kanva ir fotogrāfija vai attēls uz audekla, ko var pārvērst par interjera elementu. Tā var kļūt ar par izcilu personalizēto dāvanu. Kanvas izgatavošanai Tu vari izvēlēties savas vai iemīļotā fotogrāfa uzņemtas fotogrāfijas vai iegadāties vēlamo attēlu kādā no internetā pieejamajām fotobankām. Kanva ir personalizēta dāvana, kas būs piemērota gan draugam, gan kolēģim vai ģimenes loceklim dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, gadu mijā un citos svētkos.

# 5 Dizaina piezīmju klades

Arī personalizētas klades ir visai neparasta dāvana svētkos. Copy Pro ir iespējams pasūtīt skavotas klades vai klades ar spirāli ar kādu no savām bildēm vai zīmējumiem, pievienot tekstu un izveidot neparastu piezīmju kladi. Šī ir lieliska ideja dāvanai, jo otras tādas klades nebūs!