29240166

Vai zīmogi ir modē?

Zīmogu izgatavošana ir sena prakse, tādēļ nereti cilvēkiem šķiet, ka mūsdienu tehnoloģiskajā laikmetā zīmogu izmantošana ir vecmodīgs ieradums, kas vairs nedod uzņēmumam nekādu praktisku labumu. Agrāk patiesi zīmogs bija obligāta prasība grāmatvedības dokumentos, un šobrīd Grāmatvedības likums vairs neuzliek par obligātu pienākumu rēķinos un pavadzīmēs izmantot uzņēmuma zīmogu, tomēr piekritīsiet – attaisnojuma dokuments, kas papildināts ar uzņēmuma zīmogu, izskatās daudz solīdāk. Un, lai arī zīmogs vairs sen kā grāmatvedībā nav obligāts rekvizīts, tas var atvieglot gan grāmatveža, gan lietveža un arī uzņēmuma vadības ikdienu. 
 

Zīmogs var atvieglot tava uzņēmuma ikdienu

 

Kā zīmogi var būt noderīgi tavam biznesam?

  1. Pirmkārt, tie atvieglo dokumentu apstrādi. Ar zīmogu palīdzību var ātri un vienkārši apstiprināt vai identificēt dokumentus, piemēram, atzīmēt, kuri rēķini ir apmaksāti, bet kuri vēl tikai gaida apmaksas datumu. Šādi var izvairīties no pārpratumiem, kad kāda pavadzīme vai rēķins tiek pielikts pie apmaksātajiem rēķiniem, kaut gan patiesībā apmaksa nav veikta. 
  2. Otrkārt, zīmogi var būt efektīvs veids, kā izcelt uzņēmuma identitāti vai personisku stilu.
  3. Treškārt, zīmogi var būt arī laika taupošs risinājums, it īpaši, ja ir nepieciešams atkārtoti attaisnojuma dokumentos ierakstīt vienu un to pašu informāciju. Sevišķi noderīgi tas būs uzņēmumiem, kas izmanto kvīts grāmatiņas vai ar roku aizpilda CMR veidlapas, jo katru reizi ievadīt uzņēmuma nosaukumu, juridisko adresi un reģistrācijas numuri ir nogurdinoši. 

 

Kvalitatīvi zīmogi gan biznesam, gan svētkiem 

 

Ir maldīgi domāt, ka zīmogus izmanto tikai juridiskas personas. Zīmogi šobrīd ir ļoti iecienīts atribūts kāzu un citu saviesīgu pasākumu plānošanā. Copy Pro ir iespējams pasūtīt COLOP zīmogus, ko mūsu klienti ir atzinuši par ļoti kvalitatīviem. Šie zīmogi ir pieejami dažādos veidos un izmēros, tāpēc tie ir piemēroti gan biznesa, gan personiskām vajadzībām. Papildus parastajiem taisnstūra un apaļiem zīmogiem, klientiem ir pieejami arī ovālie, koka, rekvizītu, datuma zīmogi, kā arī zīmog pildspalvas un kabatas zīmogi. 

 

Zīmogu izgatavošanas process katram klientam ir individuāls, jo tiek ņemtas vērā klienta vajadzības un zīmoga lietošanas mērķis. Piemēram, biznesa vajadzībām izgatavotie zīmogi bieži vien satur uzņēmuma logo un kontaktinformāciju, savukārt personiskiem mērķiem izgatavotie zīmogi var būt daudz radošāki un drosmīgāki. 

 

Zīmogu izgatavošanas process sākas ar dizaina izvēli. Dizains var būt vienkāršs vai sarežģīts atkarībā no klienta vēlmēm. Pēc dizaina apstiprināšanas zīmogs tiek izgatavots, nodrošinot augstu zīmoga kvalitāti un ilgmūžību, kā arī papildus piedāvājam pasūtīt zīmogu klišejas un tintes.

 

Pasūti savu individuālo zīmogu pie mums!