29240166

Roll-up reklāmas stendi

Roll-up baneri ir ļoti ērts veids, kā uzņēmuma reklāmu paņemt sev līdzi – uz prezentāciju, izstādi, biroju vai konferenci. To uzstādīšana aizņem mazāk par minūti un tos ir ērti pārvietot, jo saliktā veidā roll-up baneri aizņem ļoti maz vietas un tiek ievietoti speciālā somā (kas nāk komplektā). Tā aizsargā banerus no bojājumiem, kas var rasties transportēšanas laikā. 
Roll-up baneri sastāv no 2 daļām – banera izdrukas un alumīnija korpusa. Izmantojot to pašu roll-up stendu, jūs varēsiet nomainīt tajā esošo reklāmas banera izdruku. Izgatavošanas termiņš 1-3 darba dienas.

Roll-up baneri – funkcionāls, praktisks un efektīvs reklāmas produkts

Vērtīgākās roll-up baneru priekšrocības ir liels informācijas lauks tekstam un attēliem, viegls svars un nelieli izmēri, ātra konstrukcijas montāža un demontāža. Šāda veida banerus ir iespējams izgatavot ļoti ātrā laika periodā un tiem ir laba attēla kvalitāte. Roll-up baneri tiek plaši izmantoti tieši reklāmas vajadzībām – tos izmanto izstāžu, pasākumu vai tirdzniecības vietu noformēšanai. Tā ir lieliska iespēja spilgtā, informatīvā un arī iespaidīgā veidā parādīt lielam skaitam cilvēku informāciju par uzņēmumu, piedāvātajiem produktiem vai pakalpojumiem. Roll-up baneri ir neaizstājami izstāžu paviljonos, lai orientētos ekspozīcijās, un veikalā, kur tiek rīkotas akcijas, prezentācijas un degustācijas.

Kompakts, viegls un pārvietojams roll-up baneris Jūsu uzņēmuma vajadzībām

Mūsdienās lielformāta drukas kvalitāte ir ievērojami uzlabojusies, savukārt izmaksas – gluži pretēji – ir samazinājušās. Tas ļauj uzņēmumiem izmantot šāda veida reklāmas iespējas par saprātīgām cenām. Turklāt, ņemot vērā mūsdienīgu roll-up baneru dizainu, transportēšanas ērtības, vieglo montāžu, stabilitāti, vairākkārtēju izmantošanu un citas priekšrocības, tie ir kļuvuši par neaizvietojamu palīgu vietās, kur nepieciešams pievērst cilvēku uzmanību.

Cenas

Izmērs Cena
85 x 200 cm83,00
100 x 200 cm93,00
  Cenas EUR ar PVN

Cenā ir iekļauta banera izdruka, roll-up stends, pārvadājamā soma un stenda sagatavošana.

Cenu ietekmē apjoms un darba specifika. Mēs vienmēr piedāvāsim tev izdevīgāko cenu, atkarībā no apjoma un tavām vajadzībām. Lai uzzinātu precīzāku cenu, raksti uz copypro@copypro.lv.