29240166

Viss izlaidumam!

Hei, absolvent! Ilgi gaidītais mirklis gandrīz jau ir klāt, un Copy Pro būs kopā ar tevi lielajā notikumā – no sākuma līdz beigām!

Diplomdarbu iesiešana

Daudzas augstskolas ir mainījušas noteikumus, ļaujot diplomdarbus iesniegt elektroniski, bet, ja tavā augstskolā ir saglabājušies ierastie noteikumi, vai arī tu vēlies darbu saglabāt par piemiņu, lai ik pa laikam to pāršķirstītu un atcerētos smago darbu un negulētās naktis, kas tajā saglabājušās, tad mēs gan klātienē, gan tiešsaistē piedāvājam pakalpojumu – diplomdarbu iesiešana cietajos vākos! Tas ir ideāls variants bakalaura, maģistra, kvalifikācijas, promocijas un kursa darbu, kā arī portfolio, tehnisko projektu, prezentāciju un citu dokumentu iesiešanai. Papildus varēsi izvēlēties zelta, sudraba, zilu vai sarkanu follijas druku uz vāka, uzdrukājot dokumenta nosaukumu, logotipu vai citu grafisku simbolu. Mēs piedāvājam visdažādāko krāsu vākus katrai gaumei. Cenu ietekmē apjoms un darba specifika.

Dāvanas pasniedzējiem

Neaizmirsti pateikties pasniedzējiem par visām tām reizēm, kad viņi pievēra acis, kad skatījies kursabiedra darbā eksāmena laikā vai neieradies uz rīta lekcijām, un tāpat arī pagarināja darbu nodošanas termiņus. Pasniedzēji noteikti novērtēs personalizētas dāvanas: apsveikumu kartītes ar smieklīgām vai mīļām bildēm no augstskolas; krūzes ar apdruku, lai atcerētos par tevi un pasmaidītu katru reizi, kad dzers savu rīta kafiju; apdrukātu kreklu ar “pati/s labākā/ais pasniedzēja/s” vai jebkādu citu tekstu, attēlu; mīļāko dzērienu ar personalizētu etiķeti, pēc kura pasniegties darba dienas beigās. Meklē kaut ko citu? Ieskaties mūsu mājaslapas sadaļā “Dāvanām”

Foto druka

Kad svētki būs noslēgušies un fotogrāfs būs nosūtījis bildes, lai saglabātu atmiņas, noteikti iesakām veikt foto druku! Mēs piedāvājam fotosalona kvalitātes 10x15, 15x21, 21x30 izmēra fotogrāfiju druku, matētu vai glancētu, un lielformāta druku līdz pat A0+ izmēram. Tāpat piedāvājam iegādāties fotogrāfijas izmēram piemērotu rāmi. Izmēri pieejami, sākot no 10x15 līdz 60x90. Mazas vai lielas, kvadrāta vai apaļas – tavas fotogrāfijas izdrukāsim uz labākās kvalitātes papīra vajadzīgajā izmērā un formā. Tev atliks tikai izvēlēties!

Lai ietaupītu tavu laiku, mēs labprāt parūpēsimies arī par pasūtījuma piegādi! Pasaki tikai – ko, kad, kur un cikos, un par pārējo pārūpēsimies mēs! Pasūtījumu veic, rakstot uz e-pastu:

E-pastā norādi pasūtījuma detaļas: drukas veidu (melnbalts/krāsains, vienpusējs/divpusējs), papīra biezumu, izmēru, daudzumu, iesiešanas veidu, un, ja nepieciešams, arī citas nepieciešamās detaļas. Neaizmirsti norādīt arī savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, uzņēmuma rekvizītus (ja nepieciešams) un vēlamo piegādes veidu. Mēs Tev nosūtīsim priekšapmaksas rēķinu.

Lai priecīgi svētki un veiksmīgs turpmākais karjeras ceļš!